NHO Ung

Kontakt Næringsliv i skolen

Her finner du kontaktpersoner til alle som arbeider med Næringsliv i skolen lokalt og sentralt i NHO.

NHO har kontorer regionalt i hele Norge. Her jobber det folk med lokalkunnskap og erfaring med partnerskapsavtaler, arrangementer og alt annet som har med næringsliv i skolen å gjøre.

Sentralt

Prosjektleder: Ola Risnes
ola.risnes@nho.no
Telefon: 90848482

Akershus

Eli Boran
eli.boran@nho.no
Telefon: 97158784

Agder

Fred Skagestad
fred.skagestad@nho.no
Telefon: 90078066

Buskerud

Fredrik Svendsen
fredrik.svendsen@nho.no
Telefon: 90615191

Finnmark

Sølvi Rushfeldt
solvi.rushfeldt@nho.no
Telefon: 93254961

Hedmark

Ingunn Hermansen
ingunn.hermansen@nho.no
Telefon: 41608080

Hordaland

Inger Grete Strømme
inger.g.stromme@nho.no
Telefon: 91845591

Møre og Romsdal

Kristin Aakre Bjånes
kristin.bjanes@nho.no
Telefon: 41675115

Nordland

Liv Ragnhild Hov
liv.hov@nho.no
Telefon: 91105565

Oppland

Ingunn Hermansen
ingunn.hermansen@nho.no
Telefon: 41608080

Oslo

Eli Boran
eli.boran@nho.no
Telefon: 97158784

Rogaland

Suzanne de Kok Selstad
suzanne.dk.selstad@nho.no
Telefon: 95048515

Sogn og Fjordane

Holger Aasen
holger.aasen@nho.no
Telefon: 95817898

Trøndelag

Eivind Johnsen
eivind.johnsen@nho.no
Telefon: 41675168

Telemark

Kerstin Laue
kerstin.laue@nho.no
Telefon: 95886696

Troms

Ann-Kristin Edvardsen
ann-kristin.edvardsen@nho.no
Telefon: 90095345

Vestfold

Vivil Hunding Strømme
vivil.hunding.stromme@nho.no
Telefon: 95936337

Østfold

Espen Nøkleby Evensen
espen.evensen@nho.no
Telefon: 90755733